Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#46 2007-02-16 22:07:07

mlody

New member

6356957
Zarejestrowany: 2006-09-13
Posty: 3
Punktów :   

Re: ..::Ustawki na strzelanki::..

Ja na 90% bede w niedziele, zimno az tak nie jest moze jednak do lasu np czosnow.
A tak wogole to sesja mi sie skonczyla dopiero w srode.

Offline

 

#47 2007-02-17 14:14:02

ruter24

Member

Zarejestrowany: 2006-09-04
Posty: 13
Punktów :   

Re: ..::Ustawki na strzelanki::..

Siemano. Co do wypadów na strzelanki to ja przez jakiś czas będe musiał przypasować. W ten weekend mam egzaminy, a w następny mam kolejną ture. Narazie wygląda na to że w następny weekend nie lece z wami. Jezeli okaze sie ze egzaminy dobrze mi sie rozlorza to chetnie skocze, ale narazie traktujcie to tak jakbym nie jechał. Co do strzelanek z nieletnimi. W Beniaminowie strzelaliśmy sie z kolesiem który był nieletni. Był to znajomy Maćka. Powiedziałem mu, ze jak jego rodzice nie podpisza oswiadczenia to nie pojedzie. Gotowe oświadczenie tego tupu ściągnąłem z jakiejś stronki ASG. Już nie pamiętam z jakiej. Cały czas jego oświadczenie trzymam u siebie w dokumentach. Przy zabieraniu nieletnich trzeba też oprócz oświadczenie, pamietać że przy produkcji niektórych broni jest na pudełku, czy w instrukcji, zaznaczone ze nieletni nie moga używać tej konkretnej broni. Trzeba poprostu starać sie żeby nie było nigdzie zaznaczone ze bron nie jest dla nieletnich. Moim zdaniem oswiadczenie ktore sciagnalem jest bardzo dobre. Ujmuje wszystkie aspekty strzelanki i ryzyka, oraz potwierdzenie zgody rodziców. Zarazem nie czyni uczestników zabawy odpowiedzialnymi za nieletniego hehe ;P. Sorki ze sie z wami nie skontaktowalem wcześniej, ale jakos tak wszystko bylo szybko zalatwiane. Jeszcze raz sorki za braki w doinformowaniu.

Offline

 

#48 2007-02-17 16:26:25

Alo

Member

6707786
Zarejestrowany: 2006-09-26
Posty: 39
Punktów :   

Re: ..::Ustawki na strzelanki::..

Ostatni gwizdek!! O ktorej i gdzie w niedziele jedziemy!?!?
Kurcze, jesli nie bede wiedzial najpozniej do 20 z minutmi o ktorej zbiorka to w ogole mnie moze nie byc... No chyba ze jakas dobra dusza sa mi znac na mobajla..
pzdr

Na temat mlodocianych, ja wkrotce chce zaczac swojego mlodszego (14) zabierac na wewnetrzne strzelanki; niech sie baran uczy:D A prawo jest po to by je lamac mozna bylo... ;]

Offline

 

#49 2007-02-17 21:14:48

Adam

Member

Zarejestrowany: 2007-02-13
Posty: 14
Punktów :   

Re: ..::Ustawki na strzelanki::..

Chcialbym was zaprosic na strzelnie ktore odbedzie sie o godz. 12.00 w niedziela 25.02 w Podkowie Lesnej.

Offline

 

#50 2007-02-26 10:01:41

Alo

Member

6707786
Zarejestrowany: 2006-09-26
Posty: 39
Punktów :   

Re: ..::Ustawki na strzelanki::..

Po raz kolejny apeluję do GTW żeby informowała szerzej o wypadach na strzelania, net mają chyba wszyscy, telefony też, sms drogi nie jest!!!

Offline

 

#51 2007-02-27 12:23:18

dawid_o

Moderator

Zarejestrowany: 2006-08-27
Posty: 42
Punktów :   

Re: ..::Ustawki na strzelanki::..

wracając do tematu nieletnich, dopóki strzelamy sie z warriorem nie masz Alo co brać brata bo go nie dopuszczą do strzelanki, może sie z nami strzelać jak jedziemy sami owszem po podpisaniu oświadzenia ble ble itd. ale zasady i prawo pozostają te same:
na strzelanki przychodzą pełnoletni (względnie 16 lat po poręczeniu sprawdzonego)
na budynkach górna granica to 330 FPS (radze zapamiętać bo jak ktoś wejdzie ze swoim debilnym stockiem mazowieckim, czyt. powyżej 400 FPS i komuś zrobi kuku to może sie spotkać z dość przykrymi konsekwencjami) to i tak dużo...
jest tez pare innych ale je znamy i stosujemy... wszystkie zostały wypracowane przez lata doświadczeń nie dla czyjegoś kaprysu ale zeby unikać przykrych niespodzianek które sie często zdażały. I to nie podlega dyskusji, a jak sie komuś nie podoba to może strzelać do puszek w lesie. W tą niedziele pewnie znowu owsiana. Pozdrawiam i zapraszam do bezpiecznej zabawy.

Offline

 

#52 2007-02-27 14:32:11

Alo

Member

6707786
Zarejestrowany: 2006-09-26
Posty: 39
Punktów :   

Re: ..::Ustawki na strzelanki::..

"swojego mlodszego (14) zabierac na wewnetrzne strzelanki" - napisalem chyba wyraznie, wiec dalej nie draze tego tematu...


Jesli dobrze pamietam to na razie tylko ja dostalem w rylo z "stocku mazowieckiego" ( "kolega" Carlos chwalil ze to pod 500 podchodzi ) i zapewniam wszystkich ze to nie bylo wcale mile, czego tez nikomu nie zycze. Moja M4 ma ok390... Tyle ze nie tylko dzieki sprezynie (M100) ale wymianie bebechow na szczelniejsze.. "budynkach górna granica to 330 FPS" moze i tak... Jakos nikt nie protestowal zbyt glosno gdy Kermit(?) ze swoja "wiertarka" sie pojawil i aktywnie bral udzial w grze 2 tyg temu...
Jakbys/cie nie zauwazyl mam 23 lata i zdaje sobie sprawe czym moze sie skonczyc nieostrzosc i brawura w ASG, oki?
Puki co to Ty strzelasz glownie po twarzy z przylozenia, krotka pamiec, hmm?

Offline

 

#53 2007-02-27 18:21:03

czaj_nick

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-26
Posty: 66
Punktów :   

Re: ..::Ustawki na strzelanki::..

SOBOTA

03,03,2007

Jak narazie są wpisani na listę:
- Ja
- Maro
- Opat

Alo jeszcze do końca nie wie, Dobry odpada, Ruter też, Wojtek też.
Więc chyba za mało na strzały z Foxami... Owsiana?



A co do brata Ala, to ja nie widzę żadnego problemu... przecież był na Beniaminowie z nami też młodziak i nawet żadnych dyskusji nie było.
Opat -> możesz czasem przeczytać post zanim go umieścisz bo z jego tonu wygląda jakbyś chciał Ala ukrzyżować... wiem co chciałeś napisać, ale go atakujesz i w cale nie dziwię się jego ostrej reakcji

Offline

 

#54 2007-02-28 11:11:42

dawid_o

Moderator

Zarejestrowany: 2006-08-27
Posty: 42
Punktów :   

Re: ..::Ustawki na strzelanki::..

hm no może rzeczywiście wyszło jakbym go atakował nie chciałem, przepraszam. co do tych giwer to zależy raz nikt sie nie czepia a raz tak, ostatnio w nocy chyba z pół godziny dyskutowali nad tym czy tuningowanie to debilizm i przedłużenie penisa czy nie. ja uważam że tuning szturmowych to przesada bo tak btw nie zawsze uda sie ocenić odległość i punkt trafienia ja nie celowałem ryjowi w maske a trafiłem go dwa razy przypadkowo zza rogu i wychylając sie w góre shodów, wtedy strzelasz instynktownie w to co widzisz... w terenie jest lepiej ale co zrobić jak musisz wejść do budynku? przełączenie na singiel to nie jest cudowne remedium, są ponóć reduktory fps na lufe ale gdzie i czy pasują na wszystkie karabinki??? zostać przed i zjeśc kanapke??? dużo fps powinni mieć strzelcy z bronią wsparcia i snajperzy ale to już raczej bezsensowna dyskusja bo z jednej strony każdego kusi żeby mieć jak największy zasieg no i bo po prostu w dzisiejszych czasach często bez tuningu nie masz szans... A swoją drogą kermit ściemnił bo sie pytali kto ma powyżej granicy:P albo po prostu go znają i wiedzą ze jest rozsądny, jak coś to wyjmuje boczną... Co do brata to tylko przypominałem... tak na fali pytań artura o podstawy prawne udziału nieletnich. My to my ale wiekszość graczy raczej chłodno i olewczo traktuje młodzych, chyba zrazili sie opowieściami o tym co ci czasem wyczyniają. Może słusznie. Troche sie rozpisałem ale chyba forum miało do tego służyć a dyskutujemy sporadycznie. No i nie w odpowiednim dziale jak teraz... Na koniec to przypomniałem sobie jak kiedyś jeden z naszych dostał postrzał w okulary które sie posypały, to było jakieś 500 fps, ciekawe jakie to uczucie:)

dyskusja o fps toczy sie od wielu lat i do niczego nie doszli i chyba nie dojdą bo to jedna z tych nierozstrzygalnych do końca kwestii. Mimo wszystko fajnie że ktoś wreszcie kupił mocny karabin:)

Offline

 

#55 2007-02-28 12:47:27

Alo

Member

6707786
Zarejestrowany: 2006-09-26
Posty: 39
Punktów :   

Re: ..::Ustawki na strzelanki::..

Spoko:) Przecież nie mówie że jesteś potencjalnym mordercą:) Każdy kiedyś kogoś "celnął" w facjate, np. ja mam na rozkładzie Młodego i Sebe. To jest ASG a nie szachy i takie przypadki zdarzały się i jeszcze będą nieraz.

Musimy sobie ufać, jest trafienie schodzimy na respa, nie celujemy w twarz, ogólnie fair-play:>

Okulary z Liroya bez problemów wytrzymują strzał z przyłożenia. Testowałem obie swoje pary oczo-ochraniaczy. Nie pękają, nie rysują się, ale można zobaczyć w które miejsce kulka trafiła.

Offline

 

#56 2007-02-28 22:50:06

Dobry

Member

1414535
Skąd: Warszawa - Bródno
Zarejestrowany: 2007-01-20
Posty: 17
Punktów :   

Re: ..::Ustawki na strzelanki::..

Jeżeli chcecie naprawdę dobre i nie drogie okularki to proponuje takie jak ja mam czyli:

Uvex i-vo bo:
- posiadają powierzchnie dzięki której nie parują od wewnątrz i to się sprawdza
- posiadają wymienne szybki
- wytrzymują strzał z rugera z przyłożenia - osobiście testowałem - nawet ślad nie został.
- stosunkowo niska cena bo 50 zł

Offline

 

#57 2007-03-04 18:37:42

Adam

Member

Zarejestrowany: 2007-02-13
Posty: 14
Punktów :   

Re: ..::Ustawki na strzelanki::..

Chciałbym was zaprosić na strzelanie które się odbędzie 11 marca (niedziela). Najprawdopodobniej o godzinie 12. Miejscem strzelania będzie las w podkowie leśnej. Oprócz nas ma przyjechać kilka osób niezrzeszonych.

Ostatnio edytowany przez Adam (2007-03-04 18:42:02)

Offline

 

#58 2007-03-06 09:43:20

dawid_o

Moderator

Zarejestrowany: 2006-08-27
Posty: 42
Punktów :   

Re: ..::Ustawki na strzelanki::..

MOBILIZACJA
niech każdy pisze czy będzie czy nie w niedziele... bedą 2 samochody, kto szybciej sie załapie ten ma farta... reszta musi dojechać peksem. Więc odzywajcie sie bo 2 tyg przerwa chyba was zbytnio rozleniwiła, czas wyruszyć w teren!!!

Tradycyjnie bankowy tym razem 11,

lista do samochodu:
Ruter kierowca
Pedro Kierowca
Ja
Artur
Docent
Ruter
Seba
Widziu
Alo

Grupa pekaesową zajmie sie Wojtek... w końcu on nas na tą ustawke nakręcił. Więcej danych z czasem.

Ostatnio edytowany przez dawid_o (2007-03-06 14:54:44)

Offline

 

#59 2007-03-06 14:32:18

Alo

Member

6707786
Zarejestrowany: 2006-09-26
Posty: 39
Punktów :   

Re: ..::Ustawki na strzelanki::..

Ja będę!! Dorzuć mnie do jadących samochodem:P

Offline

 

#60 2007-03-06 14:55:18

dawid_o

Moderator

Zarejestrowany: 2006-08-27
Posty: 42
Punktów :   

Re: ..::Ustawki na strzelanki::..

ok:) a co z resztą?? młody ryu marek??? odzywajcie sie... a i tak btw to bierzcie giwer ile możecie, alo weź shotguna i gazieki jak dasz rade, trza sie dozbroić na wojne w końcu ruszamy...

Ostatnio edytowany przez dawid_o (2007-03-06 14:58:30)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dirt-bike.pun.pl www.zonline.pun.pl www.morr.pun.pl www.gpoke.pun.pl www.fizykamedyczna.pun.pl