Nazwa forum

Opis forum


#1 2007-01-17 22:49:45

czaj_nick

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-26
Posty: 66
Punktów :   

FIRE TEAM-y

W sztabie powstała propozycja nowego podziału na teamy

-Opat (Snajper + głównodowodzący)

Fire Team #1
-Ryu
-Allo
-Młody
-Maciek (Buc)

Fire Team #2
-Artur (Czajnik)
-Seba
-Maro
-Wojtek

Fire Team #3
-Artur (Ruter)
-Maciek (Docent)
-Widziu


zapraszamy do zabrania głosu

Offline

 

#2 2007-01-20 19:58:16

Dobry

Member

1414535
Skąd: Warszawa - Bródno
Zarejestrowany: 2007-01-20
Posty: 17
Punktów :   

Re: FIRE TEAM-y

Dobrze by bylo jak bys podal o kto ma jaka bron latwiejsza kalsyfikacja. Opcja taka ze np, mozna pomieszac mp5 z emkami lub odzielnie. Oto moja koncepcja:

OPAT - dowódca

Fire Team #1 (emki)
-Artur (Ruter)
-Ryu
-Allo
-Młody
-Maciek (Buc)
-Seba (Dobry) o ile o mnie chodzi

Fire Team #2 (mp5)
-Artur (Czajnik)
-Maro
-Wojtek
-Widziu

Fire Team #3 (snajper)
-Maciek (Docent) - Osoba która ma snajpere nie wiem czy o tego Macka chodzi.

Jeżeli się zgadzacie to u ze mogą dołączyć jeszczce osoby odemnie:
Goska: DPM - Beretta gaz full auto
Wacek: DPM - Beretta gaz full auto
Chemik: Polski - Mp5 kurc
Fallkor: DPM - L96 gaz

Offline

 

#3 2007-01-20 21:42:20

czaj_nick

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-26
Posty: 66
Punktów :   

Re: FIRE TEAM-y

dzieliliśmy pod innym kryterium - kto przychodzi, a kto nie...
Zauważ, że ostatnio cały fire team Rya nie bywa na strzelankach, a chodzi też o zgranie w drużynie
Poza tym medyk na drużynę...
Fire team Rya ma identyczne umundurowanie, nawet kamizelki więc już tworzą całość.
Nasz fire team i tak musi się ubrać, więc mozemy też jednakowo się wyposarzyć (np. w Twoją wersję kamizelki ale panelową, mi ona odpowiada, a sam chyba tez chciałeś wymienić. To się uzgodni już wewnątrz drużyny). Opat gadał z Wojtkiem i namawiał go na wojskową kamizelkę medyczną, jeśli Widziu też zrobiłby medyka w fire teamie #3 w takim samym oporządzeniu fajnie by to wyszło.
Poza tym czteroosobowe oddziały. Maciek chce kupić elektryka więc snajperem nie będzie (poza tym nie na takim sprzęcie:) ). Opat od początku mówił, że zrobi snajpera, ale potzrebuje czasu bo chce skompletować porządny sprzęt, a to wiadomo sporo kosztuje. Wtedy dowódca chodziłby sam (ew. ze spoterem) co w sumie pozwalałoby mu koordynować prace wszystkich teamów, a nie zajmowanie się własnym.

a co do ludzi to zabierz ich na strzały z nami następnym razem

Offline

 

#4 2007-01-20 23:13:54

Dobry

Member

1414535
Skąd: Warszawa - Bródno
Zarejestrowany: 2007-01-20
Posty: 17
Punktów :   

Re: FIRE TEAM-y

Spoko tak tylko proponowalem, w koncu do wasz team.

Co do fire teamow to uwazam iz ~5 os. to akurat dobrze taki team stworzyc bo przy takim stanie osobowym to mysle ze nie oplaca sie robic 3 fire tamow tylko 2.

W kwesti sprzetu:
- No kamizelki kp-12 sa bradzo fajne lecz jak liczylem jest to koszt 400-450 na skompletowanie calej z kieszeniami. Jak widac koszt nie maly. Kiedys pisalem do miwo i dali jakis strasznie maly rabat bo ok 10% przy zamowieniu ok 30 kamzielek i 5% na kieszenie wiec lipa przy wiekszej ilosci. Ale mozna pewnie sie doagadac bo ja pytalame o to jakis czas temu.

Ludzie odemnie:
No i tu jest problem jak juz kiedys wspomnalem generalnie nie maja czasu wiec sam odstawilem tworzenie teamu bo narazie bylo to bez sensu. Oczywiscie bede bral ich jak tylko beda mogli

Offline

 

#5 2007-01-20 23:20:15

czaj_nick

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-26
Posty: 66
Punktów :   

Re: FIRE TEAM-y

a co do podziałów - są tylko administracyjno/teoretyczne, bo na strzelankach i tak dzielimy się inaczej. Żadko bywa tak żeby cały team przyjechał w komplecie. Może na większych imprezach.
Każdy ma takie samo prawo do wypowidzi na ten temat, bo to dotyczy nasz wszystkich

Offline

 

#6 2007-01-21 23:43:01

dawid_o

Moderator

Zarejestrowany: 2006-08-27
Posty: 42
Punktów :   

Re: FIRE TEAM-y

Dyskusji na temat fireteamów ciąg dalszy. Trzeba nam jeszcze dwóch ludzi żeby zrobić 3 teamy i snajperską jednostke. To co podane wyżej przez czajnicka jest wypadkową naszej rozmowy nie jakąś ostateczną wersją. Trzeba pamiętać że najważniejsze jest nie jak oddział jest uzbrojony tzn czy m4 czy mp5 ale jak sie zgrywa ruter i maciek docent działają razem plus znają sie więc nie powinno być problemów ze zgraniem widziu to kumpel rutera więc też powinno być ok. Seba. Z Tobą i z markiem działałem w 2 scenariuszachj ale i tak widziałem że szło nam bardziej niż ok. Dołączy do was  artur i paramedyk, sądze że to rozsądny pomysł. Ryu młody alo i maciek bucki są w jednym teamie ponieważ: a nie chodzą póki co na akcje b ponieważ mają takie same kamizelki. Czemu jeszcze 2 ludzi? jeden do teamu rutera no i ja potrzebowałbym jeszcze jednego na spotera, powinien to być typ zaangażowany w wyjazdy no i z doświadczeniem żeby nie szedł wyprostowany pośrodku pola w stylu mnie tu nie ma. Jak ktoś chce to niech sie zgłasza:)

Offline

 

#7 2007-01-22 19:22:36

czaj_nick

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-26
Posty: 66
Punktów :   

Re: FIRE TEAM-y

8 stycznia napisał do nas na skrzynkę zainteresowany człowiek... odpisałem mu wczoraj, ale nie wiem czy nie obraził się za tak długie oczekiwanie. Czy ktoś poza mną sprawdza w ogóle tą pocztę?

Offline

 

#8 2007-01-23 10:45:23

Ryu

Member

Zarejestrowany: 2006-09-07
Posty: 23
Punktów :   

Re: FIRE TEAM-y

ooo yeah Widze ze sie duzo pozmienialo...
Po pierwsze witam nowych...po drugie witam starych.
Odnosnie podzialu fireteamow. Sadze ze bedzie ta sprawe trzeba jeszcze przedyskutowac gdyz Allo w tym momencie jest po operacji i sadze ze nie bedzie w stanie jezdzic... Mlody jak to mlody udaje ze zakuwa na studiach. No a ja jestem w trakcie rehabilitacji ;/ Wiec ogolnie nieciekawie.
No ale coz... zobaczymy co przyniesie przyszlosc.
Howg...

Offline

 

#9 2007-01-23 14:07:21

czaj_nick

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-26
Posty: 66
Punktów :   

Re: FIRE TEAM-y

i dlatego zrzuciliśmy was do jednego wora:P fire team zwiadowczy są tak zakamuflowani, że sami nie wiemy gdzie...

Offline

 

#10 2007-01-24 19:18:10

Ryu

Member

Zarejestrowany: 2006-09-07
Posty: 23
Punktów :   

Re: FIRE TEAM-y

heheheh Arti my poprostu bierzemy przylad z Wojewody Jego to w zyciu nie widzialem tak sie kampi skubany

Offline

 

#11 2007-01-26 12:17:40

czaj_nick

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-26
Posty: 66
Punktów :   

Re: FIRE TEAM-y

musimy nazwać teamy. Słucham propozycji nazw

ja np. jestem zdecydowanie przeciwny nazywaniu Alfa, Brawo, Delta, Gamma, czy Red, Blue, Green - bo to oklepane i mało orginalne. Rozumiem, że tak się nazywają prawdziwe jednostki, ale w asg wszystkie drużyny tak nazywają teamy. Wyobraźcie sobie np. Afgaraq: "Delta Team, do mnie!" i przychodzi osiem drużyn

ja jestem za nazwaniem np. od - czegoś z Polski (rzek? Wisła, Warta itp, miast? Radom, Gdynia, Górny Kamień Wielkopolski , dzielnic Warszawy? Praga, Bródno, Mirów, Muranów), albo jak jesteśmy SPARTA to od czegoś ze Sparty (rzek, miast)

to tylko moje zdanie, wypowiadajcie swoje :]

Offline

 

#12 2007-01-26 15:04:55

Alo

Member

6707786
Zarejestrowany: 2006-09-26
Posty: 39
Punktów :   

Re: FIRE TEAM-y

Bomba pomysł...
A może by tak nazwami drzew? Sosna, dąb, itd.. "Ja grab, ja grab jak mnie słyszysz"...XD

Offline

 

#13 2007-01-26 15:16:30

czaj_nick

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-26
Posty: 66
Punktów :   

Re: FIRE TEAM-y

dobra, rozumiem, że to Ci się nie podoba, ale jakoś nie widzę Twojego pomysłu?

Offline

 

#14 2007-01-26 20:28:34

Alo

Member

6707786
Zarejestrowany: 2006-09-26
Posty: 39
Punktów :   

Re: FIRE TEAM-y

Eeeeeeeeeee...
Bez jaj... To był wyraz aprobaty:D Może głupio i nie zręcznie ujęty, mea culpa:P

Btw. to był cytat ze 4 pancernych....

Offline

 

#15 2007-01-26 21:10:59

czaj_nick

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-26
Posty: 66
Punktów :   

Re: FIRE TEAM-y

no ja nie wiem
jestem wyczulony na ironię i sarkazm (bo sam jej używam )

a gdyby faktycznie nazwać od miast to wasz team byłby Częstochowa... bo się rzadko pokazuje

a jak na razie to mamy
#1 "Nie pokazujący się"
#2 "Łaciate morsy"
#3 "Ciepłe kapcie i drobne żuliki"

to wyszło na strzelankach... kto był wie o co chodzi

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xmeno.pun.pl www.viawwwgame.pun.pl www.draw.pun.pl www.pozyczki-kredyty-forum.pun.pl www.habbo.pun.pl